CO hegesztő (nrg138) 616 megtekintés1 jelentkező

Partnerünk részére a megnövekedett termelési volumen miatt új kollégákat keresünk esztergomi gyárukba, az alábbi pozícióba:

CO hegesztő

Elvárások:

  • Szakmunkásképző vagy hegesztő szakmunkás végzettség
  • CO védőgázos hegesztés
  • Legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • Esztergom környéki lakóhely (Szlovákia is)

Feladatok:

  • Exportra kerülő alkatrészek hegesztése
  • Minőségi követelmények, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Próbahegesztés után azonnali kezdés

Munkarend:

  • 1 vagy 2 műszak

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük,  regisztráljon  vagy  küldje el  fényképes, szakmai önéletrajzát  nrg138@nrgpower.eu email címre.

Lájkoljanak, kövessenek a facebookon  !!

Kérjük olvassa el mielőtt továbblép! Adatvédelmi információk

Bezár