Humánszolgáltatás értékesítő 600 megtekintés0 jelentkező

Megbízónk részére keresünk munkatársat

Humánszolgáltatás értékesítő

munkakörbe

Feladatok

  • A cég étékesítési stratégiájának megtervezése
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása (Németország, Ausztria)
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos piacfigyelés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló, kommunikációs készség szóban és írásban
  • Tárgyalóképes Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, megbízhatóság, határozottság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Feltétel:

  • Számítástechnikai eszközök megléte (számítógép, internet kapcsolat)

Előny:

  • Legalább fél éves aktív call centeres tapasztalat
  • Rendelkezik korlátlan telefon előfizetéssel (magyarországi hívásokra)
  • Budapesti és környéki lakhely
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Fix alapbér+ kiemelkedő jutalékos rendszer
  • Rugalmas időbeosztás

Munkarend:

  • Napi 4-6 órában történő munkavégzés

Munkavégzés helye

  • otthon végezhető munka

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az nrg107@nrgpower.eu e-mail címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel „értékesítő”!

Kérjük olvassa el mielőtt továbblép! Adatvédelmi információk

Bezár