Hűtő és Klímaszerelő 612 megtekintés0 jelentkező

Hűtő és Klímaszerelő

Megbízónk részére keresünk dinamikus munkatársakat hűtő és klímaszerelő pozícióra.

Feladatok:

  • Lakossági és ipari klímaberendezések karbantartása (hűtő-, fűtő-, klíma- és szellőző-berendezések)
  • Hibajavítás

Elvárások:

  • Klímaszerelő végzettség, érvényes jogosítványokkal „zöld kártya”
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • ital automaták ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Amit kínálunk:

  • céges autó
  • telefon
  • teljes munkaidő
  • biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon oldalunkon vagy küldje el önéletrajzát- az  nrg139@nrgpower.eu  e-mail címre.

Kérjük olvassa el mielőtt továbblép! Adatvédelmi információk

Bezár