Pultos 627 megtekintés2 jelentkező

Pozíció megnevezése

Pultos

Beosztás

alkalmazott

Belvárosi éttermet üzemeltető megbízónk részére keresünk munkatársat:

Pultos

pozícióba.

Feladatok:

  • Az étterem terítésénél, felszolgálásához való készülésénél: eszközök előkészítése.
  • Pultok, vitrinek, hűtők feltöltése.
  • Ételek, italok kikészítése.
  • Számla kiállítása.

Elvárások:

  • Angol nyelvismeret.
  • Szakirányú végzettség. (Pályakezdők jelentkezését is várjuk.)
  • Büntetlen előélet.
  • Megbízhatóság, rugalmasság, lojalitás.
  • Ápolt, jó megjelenés.
  • Barátságos természet, vendégközpontú gondolkodásmód.
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:

  • Szakmai tapasztalat.
  • Bármixer és kávékülönlegességek ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon vagy  küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az nrg21@nrgpower.eu  email címre.

Kérjük olvassa el mielőtt továbblép! Adatvédelmi információk

Bezár